مشاركت كنندگان محترم هفدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان

با سلام و احترام به استحضار مي رساند:
نشريه اقتصاد و نمايشگاه به عنوان ناشر نشريه رسمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران ، با همكاري روابط عمومي شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي و ستاد برگزاري هفدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان ، همچون سال هاي گذشته ويژه نامه رسمي اين نمايشگاه را در ٤ شماره روزانه و تيراژ ٤٠هزار نسخه (هر شماره ١٠ هزار نسخه) منتشر و از طرق ذيل توزيع مي كند :
١- توزيع انحصاري (رايگان )از طريق ١٤ ايستگاه اختصاصي در ورودي سالن ها
٢-توزيع انحصاري (رايگان) به همراه نقشه نمايشگاه از طريق كيوسك هاي اطلاع رساني سطح نمايشگاه
٣-عرضه در كيوسك هاي مطبوعاتي منتخب تهران
٤-ارسال از طريق پست براي مشتركان نشريه
٥-انتشار همزمان نسخه الكترونيكي ويژه نامه رسمي بر روي سايت و كانال خبرگزاري اخبار نمايشگاه ها و هفته نامه اقتصاد و نمايشگاه و كانال اتاق تعاون
جهت دريافت اطلاعات بيشتر به منظور درج خبر ، مصاحبه و رپرتاژ و آگهي در ويژه نامه رسمي نمايشگاه و خبرگزاري وابسته به آن (اخبار نمايشگاه ها)به عنوان تأثيرگذارترين رسانه نمايشگاه مي توانيد با شماره تلفن هاي ذيل تماس حاصل فرماييد :
٣-٨٨٢٤٦٧٣٠
٢٠-٨٨٢٤٠٧١١

همچنين مي توانيد به نماينده ويژه نامه رسمي نمايشگاه مستقر در ستاد برگزاري هفدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان مراجعه فرماييد .

با خدمات نشريه رسمي نمايشگاه بيشتر آشنا شويد

بيش از ٢٠٠ شماره منتشر شده نشريه اقتصاد و نمايشگاه از سال ٩١ هم اكنون بر روي سايت نشريه (به نشاني ecobition.ir ) در دسترس است .
همچنين گزارش ها و مصاحبه هاي نشريه با مشاركت كنندگان ، همزمان در پايگاه خبري وابسته به آن (اخبار نمايشگاه ها) منتشر مي شود.
نشريه و پايگاه خبري داراي كانال تلگرامي نيز هستند كه نشاني آنها براي عضويت اعلام گرديده است .

تيم هاي خبري و تبليغاتي نشريه اقتصاد و نمايشگاه و پايگاه خبري وابسته به آن (اخبار نمايشگاه ها) ، آماده اند تا متناسب با سياست اطلاع رساني مشاركت كنندگان محترم ، خدمات ذيل را در روزهاي قبل ، حين و بعد از برگزاري نمايشگاه ، در جهت پيشبرد اهداف ايشان و اهداف نمايشگاه ، ارائه كنند:
-تهيه گزارش اختصاصي از فعاليت شركت با حضور در محل كارخانه و دفتر شركت ، و انجام مصاحبه با مديران محترم شركت و انتشار آن در پايگاه خبري و نشريه رسمي نمايشگاه .
-تهيه گزارش اختصاصي از غرفه شركت و انجام مصاحبه با مديران شركت در همه روزهاي برگزاري نمايشگاه و انتشار همزمان در نشريه و پايگاه خبري .
- تهيه و تنظيم و طراحي فراخوان دعوت به بازديد از غرفه شركت در قالب خبر و آگهي و انتشار آن در پايگاه خبري و نشريه
-درج تصاوير غرفه شركت به همراه نشاني آن در بخش گزارش تصويري نشريه و پايگاه خبري
-درج لوگو و نشاني غرفه شركت ها در كنار نقشه نمايشگاه در صفحه اختصاصي نقشه در نشريه.
-درج لوگو و نشاني غرفه و تيتر گزارش در صفحه اول نشريه و همچنين پايگاه خبري .
براي دريافت اطلاعات بيشتر و انجام هماهنگي به منظور دريافت خدمات خبري و تبليغاتي مذكور و همچنين دريافت تعرفه تبليغات نشريه نمايشگاه لطفا با شماره تلفن هاي ذيل تماس حاصل فرموده يا به نماينده نشريه مستقر در محل ستاد برگزاري نمايشگاه مراجعه فرماييد :

٢٠-٨٨٢٤٠٧١١
٣٣-٨٨٢٤٦٧٣٠

نشانی سايت
نشريه : ecobition.ir
پايگاه خبري:namayeshgahha.ir

كانال نشريه 
telegram.me/ecobitionir

كانال پايگاه خبری

@akhbarnamayeshgah

 امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران
@ICCCONFAIR