صفحه ورود به فرم های ثبت نام و پنل کاربری

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

لغایت ۲۱ تا ۲۴ مردادماه ۱۳۹۶

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران 

 

متقاضیان محترم ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان خواهشمند است قبل از ثبت نام موارد زیر را در نظر بگیرید.

1-  خواهشمند است حتماً قوانین و مقررات عمومی، راهنمای ثبت نام و تعاریف و اصطلاحات را به دقت مطالعه فرمایید. جهت مشاهده صحفه مربوط به این موارد کلیک کنید.

2-پس از انجام ثبت نام اینترنتی برای شما به آدرس ایمیلی که در مرحله اول وارد می کنید نام کاربری و کلمه عبور ارسال خواهد شد. این ایمیل ممکن است حداکثر ظرف 24 ساعت به دست شما برسد(راهنمای ثبت نام را مطالعه کنید)، خواهشمند است صبور باشید و حتی الامکان از اشغال کردن خطوط ستاد برگزاری پرهیز نمایید. 

3- می توانید با عضویت در کانال تلگرامی هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از آخرین تغییرات سایت و اطلاع رسانی ها مطلع شوید.(Iccconfair@)  

4- خواهشمند است پس از انجام ثبت نام اینترنتی منتظر اطلاعیه های بعدی در سایت باشید. همچنین از ارائه مدارک فیزیکی خواسته شده تا زمانی که اطلاع رسانی نشده اجتناب کنید. توجه به این نکته ضروری است که زمان و نحوه ارائه مدارک به طور کامل در اطلاعیه های بعدی در سایت قرار خواهد گرفت لذا صبور باشید و از مطرح کردن هر گونه پرسش و ابهامی در این خصوص تا آن زمان بپرهیزید.

 

لینک ثبت نام فعال است

 مهلت ثبت نام اینترنتی تا پایان وقت اداری مورخ 96/03/10 تمدید گردید. لازم به ذکر است متقاضیانی که پس از مهلت فوق اقدام به ثبت نام نمایند در لیست انتظار قرار خواهند گرفت.

ثبت نام مشارکت کنندگان

 

پنل کاربری مشارکت کنندگان